Majtki damskie

Seksowne pomysły na damskie majtki

Nie da się ukryć, że zdecydowanie najpopularniejszą opcją w bieliźnie damskiej, jeśli chodzi o majtki, są zdecydowanie figi damskie. Jest to rozwiązanie klasyczne, sprawdzone, proste i tanie. Zarzuca się mu jednak, że figi damskie to jednocześnie opcja stosunkowo nudna, która na pewno pod względem przebojowości nie jest w stanie pokonać wielu innych opcji. Jest w tym dużo prawdy i każda pani, która będzie chciała trochę urozmaicenia w swojej bieliźnie, na pewno będzie szukała gdzie indziej, chociaż i w figach damskich można znaleźć trochę ciekawych możliwości.

Ciekawe figi

Jeśli chodzi o krój czy podobne elementy, figi damskie pozostaną nudne. Można sobie jednak radzić poprzez chociażby zastąpienie nudnych materiałów, takich jak na przykład bawełna, przez koronki. Koronkowa bielizna jest zawsze w cenie, a w przypadku fig jest sporo miejsca, by te koronki zastosować. W ostatnim czasie pojawiły się także bardzo interesujące koronkowe figi damskie, do których dodatkowo można spokojnie podczepić koronkową spódniczkę. Jest to pomysł zastępujący halkę lub podszewkę normalnej spódnicy, który w dodatku jest bardzo erotyczny.

Figi damskie w sklepie online

Bokserki

Najbardziej modne w ostatnim czasie są bokserki. Przez długi czas był to tylko i wyłącznie element garderoby męskiej, ale panie bardzo szybko zorientowały się, że jeśli tylko odrobinę zmienić krój bokserek, może to być idealna bielizna dla nich. Zwłaszcza jeśli zrobi się je przyjemnie obcisłe i też wykona z koronek. Jest tutaj cały szereg różnych opcji konkretnych kroju, dzięki czemu można uzyskać naprawdę dobre rezultaty i co bardzo ważne, ani odrobinę nie ucierpi na tym wygoda. Wygoda dla bokserek jest cechą numer jeden, ale można z nimi osiągnąć znacznie więcej.  

Stringi

Za najbardziej seksowne mimo wszystko uchodzą stringi. Są one po prostu realizacją twierdzenia, że im więcej ciała jest odsłonięte, tym jest seksowniej. Można się oczywiście z tym twierdzeniem nie zgadzać tak do końca, ale mimo wszystko jest to ciekawa opcja. Tym bardziej, że stringi to bynajmniej nie jeden typ majtek, ale cały wachlarze różnych możliwości. Trzeba mieć na uwadze jedynie to, że jeśli dużo odkrywamy, to siłą rzeczy niewiele zasłaniamy, a czasami istnieją różne drobne elementy, których nie warto tak po prostu z miejsca odsłaniać.

Stringi damskie

Brafitterka (Author)